Męska modna stylizacja do pracy

Elegancko, ale wygodnie. Profesjonalnie, jednak na luzie. Takie zestawienia, lubiane są najbardziej, a najnowsze trendy mody im bardzo sprzyjają.

Jeśli firma nie ma ściśle określonego dress codu, nie wymaga firmowych koszul i równych marynarek, to można puścić odrobinę wodze fantazji i zabawić się kolorem i stylem, stawiając na elegancki luz.

Luźny zestaw, na co dzień

Stawiając na wygodę, zachowując jednocześnie standard formalnych spotkań można postawić na spodnie typu chino, bawełnianą koszulę i casualową marynarkę. Bardziej oficjalne spotkania ożywi muszka, świetnie komponująca się z kamizelką. Do tego popularne sneakersy, torby męskie na ramię będą gwarancjąpożądanego luzu.

Skórzane męskie torby podróżne

Wyjeżdżając na szkolenie, podróż służbową czy wyjazd integracyjny, warto pamiętać o szczegółach. Sam strój to nie wszystko. Jak Cię widzą tak Cię piszą. Dobrej jakości, czyste buty i męskie torby podróżne, to czytelne dopełnienie stylu. Kropka nad „i” w postrzeganiu eleganckiego mężczyzny.

Skórzana teczka – atrybut faceta z klasą

Bardzo praktyczny dodatek codziennego wizerunku. Pakowna, stylowa torba zapewni ład i porządek, zabezpieczy dokumenty, laptopa, a i małą przekąskę zabraną na drugie śniadanie. Skórzane torby męskie, różnią się fasonami i krojami. Mniej lub bardziej usztywnione, z połyskiem lub matowe. Dzięki tej różnorodności łatwo można wybrać idealny dla siebie fason. Są wytrzymałe w użytkowaniu, dlatego posłużą na lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *