Modne torby męskie – w pracy i na urlopie

Współczesne torby męskie reprezentują szeroką skalę stylów i upodobań dzisiejszych mężczyzn. Dowolność modowa pozwala śmiało łączyć klasyczne torby z nowoczesnym ubiorem i odwrotnie, topowe propozycje ze stylową stylizacją.

Ponadczasowe torby męskie są z reguły skórzane. Dodaje im to szlachetności, a ponadto gwarantuje większą wytrzymałość. Jaki fason wybrać, spośród całej oferty proponowanych torb?

Skórzana aktówka

Klasyczna torba męska, sprawdzająca się do pracy. Usztywniona i solidna zapewnia bezpieczeństwo przenoszonym dokumentom, a jej elegancki kształt idealnie pasuje do spotkań biznesowych. Ekskluzywny prezent dla prawdziwego dyplomaty.

Torba na ramię

Pojemna torba, o mniej formalnym przesłaniu. Wygodna w drodze do pracy jak i w codziennym użytkowaniu. Przystosowana, specjalnie usztywniona przegroda zabezpiecza laptopa przed uszkodzeniem, a mnogość dodatkowych kieszonek ułatwia zachowanie porządku i szybkiego namierzenia poszukiwanego przedmiotu. W wersji skórzanej dodaje szyku i elegancji, w wersji materiałowej bardziej sportowego charakteru.

Torby męskie typu raportówki

Raportówki lub listonoszki, to torby nie tylko do pracy. Przydatne na nieformalne wyjścia, będą świetnym miejscem na włożenie potrzebnych dokumentów, kluczy, telefonu i jeszcze kilku niezbędnych rzeczy, które nie zmieszczą się w męskiej kieszeni.

Męskie torby podróżne

Solidne torby, charakteryzujące się dużą pakownością i wygodnym uchwytem. Doczepiane paski na ramię, dodatkowe kieszenie zapinane na zamek. Do tego szyk i elegancja prawdziwego faceta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *