Prezent dla magistra

Zakończenie studiów i obrona pracy magisterskiej, to duży przełom w życiu każdego młodego mężczyzny. Piękna chwila, podsumowująca lata pracy i nauki.  Jaki prezent podarować z tej okazji, co podkreśli wagę sytuacji, a przy okazji przyda się Panu Magistrowi, w najbliższych latach, robienia kariery zawodowej?

Jedno się kończy, drugie zaczyna

Otrzymanie dyplomu ukończenia studiów, absolutorium i tytuł magistra to jest coś! Po pierwsze zamyka pewien wyjątkowy okres życia, bo studia, to niezapomniany i szczególny czas, kiedy nauka przeplatała się z imprezowaniem, obowiązki z beztroską, a dojrzałość cały czas balansuje na pograniczu dziecięcej wolności. Po drugie dlatego, że otwiera całkiem nowy etap- bramy dojrzałości. Pojawiają się kwestie podjęcia stałej pracy, wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce, zarabiania, zakładania rodziny. Zmienia się tryb życia ze studenckiego na zawodowy. Zmienia się dress code.

Plecaki zarzucone na plecy, zajmują męskie torby na ramię. Sportowe bluzy, marynarki. Spotkania w akademiku, zebrania na wyższym szczeblu.

Co podarować świeżo upieczonemu magistrowi?

Męskie torby na ramię są świetnym pomysłem na dobry początek zawodowej kariery. Zarówno, jeśli praca ma być kontynuacją, podjętej na studiach aktywności zawodowej, nowym wyzwaniem związanym z przejściem przez sito rozmów kwalifikacyjnych, jak otwieranie własnej działalności.

Męskie torby to atrybut dojrzałości i poważnego traktowania świata. Do tego praktyczny i wygodny element męskiej garderoby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *