Prezent dla męża na urodziny

Zbliża się termin urodzin Twojego męża? Nie masz pomysłu na prezent? Zastanów się, co lubi robić, z czego się śmieje, co sprawia mu największa przyjemność i spróbuj wybrać coś odpowiedniego zamiast kupować kolejną koszulę.

Oferta produktów dostępnych na rynku jest ogromna. Trudno jest z niej wyłowić perełki, które okażą się trafionym prezentem.

Prezent dla hobbysty

Dużo łatwiejszym wyborem prezentu jest sytuacja, gdy zawęzimy zakres poszukiwań. Jeśli mamy w domu amatora sportu, to skupmy się na konkretnej dziedzinie. Dla biegacza poszukajmy dobrej gatunkowo odzieży termicznej, bidonu, zegarka z wbudowanym GPS-em, który oprócz monitorowania aktualnego tempa, przebytego dystansu, kroków, spalonych kalorii i tętna, umożliwi efektywne planowanie kolejnego treningu.

Prezent dla przedsiębiorcy

Prowadzenie własnej firmy to duży stres i odpowiedzialność. Trafionym prezentem będzie możliwość odskoczenia na chwilę przed codziennymi obowiązkami i na przykład weekendowy wyjazd. Wiąże się to jednak z ustaleniem dat i pogodzenia wyjazdu z zaplanowanymi zobowiązaniami. Mniej zobowiązująca będą modne torby męskie, albo skórzane portfele, które na pewno znajdą uznanie i praktyczne zastosowanie.

Prezent dla domatora

Jeśli Twój facet nie jest amatorem sportów ruchowych, woli spędzać czas na spokojniejszych aktywnościach, może dobrym pomysłem byłaby gra planszowa, gra towarzyska, albo nieśmiertelne szachy? Dla tych, co lubią wybierać sami swoje prezenty- karta podarunkowa do internetowej księgarni lub ulubionego sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *