Torby męskie – alternatywa dla damskiej torebki

Gdzie mężczyźni noszą portfel, klucze, dokumenty, telefon, etui na okulary? Czyżby wszystko w kieszeniach spodni? Zastanówmy się czy bardziej sexy, są wypchane kieszenie i rozciągnięte nogawki, czy torby męskie na ramię?

Męski punkt widzenia

Torebki są typowo damskim atrybutem. Elementem ozdobnym dopasowanym do sukienki i butów. Kobiety zawsze noszą w nich masę niepotrzebnych rzeczy i nigdy nie mogą w torebce nic znaleźć. Mężczyzna, wychodząc z domu, nie potrzebuje brać ze sobą tyle drobiazgów. Dlatego wkłada wszystko do kieszeni i wychodzi.

Kobiecy punkt widzenia

Torebka jest najlepszym wynalazkiem na świecie. Bardzo praktycznym i do tego pięknym w odbiorze. Zabierając ją ze sobą, kobieta wie, że o niczym nie zapomniała, bo dokumenty, portfel, klucze, chusteczki, ulubioną pomadkę ma zawsze przy sobie. Unika tym samym zamieszania z wiecznym gubieniem dokumentów i szukaniem kluczy, wyjętych pospiesznie z kieszeni i zostawionych gdzie bądź. 

Męski kompromis

Zamiast ograniczać się, co zabrać i jak to zmieścić w kieszeni, może warto wybrać idealną dla siebie torbę męską. Skórzana, męska raportówka na ramię, będzie idealnym rozwiązaniem zarówno do pracy, na uczelnię jak i na wakacyjny wyjazd. Bez obaw o kieszonkowców, wyjmujących portfele z tylnych kieszeni spodni i bez dodatkowych siatek trzymanych w ręce. Spodnie nabiorą wreszcie fasonu i nie trzeba będzie prosić swojej drugiej połowy o schowanie do damskiej torebki męskiego portfela. Torby męskie na ramię– nareszcie elegancko i praktycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *