Torby męskie podróżne

Kilkudniowy wyjazd służbowy czy weekendowy wypad z przyjaciółmi. Modne torby męskie, nie przyniosą wstydu w żadnej podróży.

Szanowany mężczyzna dba o swój wizerunek w każdym szczególe. Dziwnie wygląda nowoczesny, elegancki facet podróżujący ze staromodną torbą, a nie daj boże z dodatkową reklamówką, z tym, co w torbie być powinno, ale się nie zmieściło…

Torby męskie podróżne – służbowo

Skórzane torby, na ramię i do ręki, z przegródką na dokumenty, portfel i telefon. Sprawdzą się w pociągu, jako bagaż podręczny w samolocie i w podróży samochodem. Zapach i dotyk skóry dodają torbom szlachetności i wyrafinowania, a przy tym są trwałe w użytkowaniu.

Ciekawą propozycją, są męskie torby, będące jednocześnie pokrowcem na garnitur, koszule i buty. Jadąc na spotkanie biznesowe, można wygodnie podróżować w codziennym, wygodnym stroju, mając ze sobą zabezpieczony, kompletny strój formalny na zmianę. Nie straszne wtedy, są plamy od kawy wypitej w podróży, ani brak świeżości szczególnie w upalnym czasie. 

Torby męskie podróżne- nieformalnie

Poszukując torby na nieformalne wyjazdy, można wybrać bardziej sportowe modele, gdzie materiałem dominującym jest dzianina. Stylizacje bardziej fantazyjne, z większym wyborem kolorów i dostępnych faktur. Jest duża różnica między typową torbą sportową, zabieraną na basen czy do piłkarskiej szatni, a nieformalną męską torbą podróżną. Stylowa, ale nie przesadnie elegancka. Pasująca do butów sportowych, ale i butów wyjściowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *