Weekendowy męski wyjazd

Pokłady testosteronu i potrzeba adrenaliny towarzyszą mężczyznom od dzieciństwa, do… późnego dzieciństwa. Ciągle młodzi, ciągle sprawni, młodzi gniewni. Jak rozładować emocje, odreagować stres w pracy i odskoczyć na chwilę od domowych obowiązków?

Poczucie męskiej wspólnoty towarzyszy, już małym chłopcom, którzy najlepiej czują się w męskiej grupie. Bawią się, grają w piłkę, a wszelkie spory rozwiązują szybko, często siłowo, nie żywiąc do siebie żalu i nie rozpamiętując złego. Kiedy krótkie spodenki zamieniają na garnitury, w głowach nadal pozostaje męskie poczucie wspólnoty. I choć w pracy są profesjonalistami, to potrzebują od czasu do czasu puścić wodze fantazji, zejść z piedestału i po prostu zaszaleć z chłopakami.

Torby męskie spakowane

Pomysły na weekendowy wyjazd pojawiają się nagle. To jak grom z jasnego nieba, który uderza w czasie przypadkowego spotkania. Nie ważne czy będzie to lot do Amsterdamu, wyjazd w góry czy na Mazury. Wystarczy hasło, a męskie torby podróżne są już spakowane.

Narty zimą, żagle latem

Wyjazd na narty z kumplami wygląda zupełnie inaczej niż z rodziną. Jest bardziej ekstremalny i wykańczający, ale satysfakcja nieporównywalna. Całe dnie białego szaleństwa na stoku, a potem długie wieczory, przeciągające się aż do rana. Albo żeglowanie po Mazurach- 100% wolności swoboda w męskim gronie.

Po takim weekendzie miło wrócić do domowej oazy spokoju i ładu. Do codziennych obowiązków. W końcu obrazy i wspomnienia już na zawsze pozostają w męskiej głowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *